Over de Kom Buurten actieweek
Van 8 tot en met 15 november staat Amsterdam in het teken van Kom Buurten: een week vol gezellige en betekenisvolle vrijwilligersactiviteiten in de stad. Samen met Burennetwerk, Markant en het Vrijwilligerspunt Amsterdam organiseren we tientallen kleine en grote projecten, zodat jij makkelijk kunt meedoen.
Over de activiteit
Aan het einde van de dag zoeken we handjes die willen helpen om de ruilmarkt af te bouwen die overdag in Hallen plaats heeft plaatsgevonden. Is alles klaar en opgeruimd? Dan eten we gezellig nog een hapje bij Buurthuis de Havelaar met elkaar!
Is dit project geschikt voor mij?
Hou je van samen de schouders eronder zetten en de dag afsluiten met een lekkere maaltijd? Help mee met opruimen en eet daarna gezellig met ons mee!
Zijn er taaleisen?
Er zijn geen specifieke taaleisen.
Je aanmelding in drie stappen
- Schrijf in via het onderstaande aanmeldformulier.
- Je ontvangt een bevestigingsmail met alle details over het project van ons nadat je je hebt aangemeld.
- En…geniet van de mooie ervaring als het zover is 🙂
Natuurlijk mag je ook vrienden of familie meenemen. Zij moeten zich dan ook aanmelden. Heb je nog vragen? Neem dan contact met ons op via info@kombuurten.nl



