De Gibraltar is een speeltuin in Amsterdam West. Een prachtige plek waar kinderen heerlijk kunnen spelen en hun ouders lekker een kopje koffie kunnen drinken terwijl hun kroost heerlijk speelt. Deze speeltuin is bijzonder omdat ze juist ook focussen op kinderen met een verstandelijke en lichamelijke beperking en ze organiseren daar regelmatig activiteiten voor.
We zijn opzoek naar enthousiaste vrijwilligers die op de drukke dagen bij willen springen in de koffiesalon de keuken, of willen helpen opruimen, vegen en klussen in de speeltuin.
Lijkt jou het leuk om samen met ons deze plek mooi en gezellig te maken? Meld je aan. Als de klusjes klaar zijn is er altijd de mogelijkheid om zelf een activiteit te bedenken met de kinderen, knutselen, kleien, sport en spel er is allerlei materiaal.
Wat bieden wij: Een leuk team van meerdere vrijwilligers in de mooiste speeltuin van Amsterdam. Een plek om ervaring op te doen en waar je je creativiteit kwijt kan
Heb jij affiniteit met kinderen of de horeca en lijkt dit jou ontzettend leuk om te doen? Meld je aan!