Vrijwilligers verhalen van onze Aktiedag! (Oktober)

Gemeld door: Hania

Simpele Liefdevolle Actis in West

Precies 62 handgeschreven bedankt kaartjes en 124 Tony Chocolonely chocolaatjes werden uitgedeeld aan buschauffeurs, vaccinatie medewerkers en overheidspersoneel door onze geweldige vrijwilligers. Suchita, voor de 2e keer vrijwilliger voor het ‘Simple acts of kindness’ project is van mening  dat “ook al is het gebaar groot of klein, zolang je iemand een glimlach op het gezicht brengt maakt het ook jouw dag’.

En er werd veel geglimlacht die dag. Onze vrijwilligers benaderden een vaccinatie team in de buurt van een bus station en gaven een blijk van waaredring aan die vrijwilligers die meehelpen onze stad gezond te houden. Het personeel was verbaasd in eerste instantie, maar uiteindelijk aangenaam verrast door deze liefdevolle actie. 1 van de medewerkers liep snel de tent in om de rest van het team erbij te halen. De medewerkers aten hun chocolade en namen foto’s met onze vrijwilligers. Het was een fantastische dag om een glimlach te verspreiden door de stad.

 

Volunteerwork in Amsterdam West

Vrijwilligers in Amsterdam West

 

Klusjes bij een Stadsboerderij

Volunteer doing gardening work

Op een frisse, maar zonnige Zaterdagochtend gingen vrijwilligers van Serve the City aan de slag bij Stadsboerderij Osdorp. Bij deze gemeenschapstuin hebben de vrijwilligers onkruid gewied en het gras gemaaid. Met modderige schoenen en een vastberaden instelling werkten de vrijwilligers hard om dit rustige, groene paradijs in stand te houden.

 

Xin, een doorgewinterde vrijwilliger vertelde:  “Ik geniet van parken en boerderijen, ze zijn een groene oase van rust in een drukke stad. Het is 1 ding om van parken te genieten, maar het is helemaal goed om eigenhandig iets bij te dragen”.

 

Christina was heel enthousiast om op de stadsboederij aanwezig te zijn. “Ik mis het tuinieren in de grote stad. Ik houd ervan om buiten aan het werk te zijn en bij te dragen aan zelfvoorzienendheid en hier komt hard werk van pas”.

Volunteerwork at a garden in Amsterdam

 

 

 

 

 

 

 

 

Cookie Time! By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. More information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close