This description is in Dutch as you have to be able to speak basic Dutch.
Vandaag gaan we iets bijzonders doen. Tijdens Corona hebben we heel veel digitale wandelingen gemaakt. De oudere in een verzorgingshuis zit achter een laptop en de vrijwilliger gaat met zijn of haar telefoon naar buiten en maakt een wandeling terwijl ze beeldbellen. Heel mooi hoe er zo contact mogelijk is en dat de oudere even “buiten” is en toch even virtueel bezoek ontvangt.
Nu de maatregelen versoepelen willen we er op 1 augustus iets extra’s aan toevoegen. Er zal eerst een ontmoeting op afstand plaatsvinden, bijv. de oudere en vrijwilliger in de tuin, of de oudere vanuit het raam waarna de vrijwilliger gaat wandelen in de omgeving met de oudere. Dus een echte ontmoeting combineert met de o zo leuke digitale wandeling.
Als we weer terug zijn bij het verzorgingshuis drinken we op afstand nog een kopje koffie met elkaar. Leuk als je meedoet met dit bijzondere project. Je zult samen met een groep vrijwilligers de wandelling maken, waarbij elke vrijwilliger gekoppeld wordt aan een oudere